Telefon : 0242 342 00 73
E-Mail : info@nipakambalaj.com
Çalışma Saatlerimiz : Pzt
Pzr 08:00 - 22:00

HAKKIMIZDA

Firmamız boya badana, alçı ve alçıpan hizmetleri, parke ve Fayans, asma ve gergi tavan, epoksi zemin kaplama, özel dolap yapımına kadar tüm inşaat ve dekorasyon alanında güzel İstanbul’umuzun iki yakasına da hizmet vermektedir.

Ayrıca boya bodana, alçı ve tüm dekorasyon alanlarını kaplayan işlemleri üstlenerek sizlere en iyi hizmetleri vermektedir.

Sizlerde firmamızdan hizmet almak ve bilgi edinmek için sitemizin iletişim kısmından bizlere ulaşarak detaylı bilgi alarak, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İç ve dış mekanların sorunsuz kullanımı için gerekli olan tamirat, tadilat işleri Gülşen Tadilat’ın uzman ekibi tarafından gerçekleştirilir. Bunun dışında alçı- boya, aydınlatma sistemleri, yer döşemelerinin birçok farklı çeşidine de ulaşabileceğiniz firmamızın temel ilkeleri, uzman bir ekiple kaliteli hizmet almanızı sağlamaktır.

Ulaşılan kaliteli hizmeti sonradan sündürülen, uzatılan zamanlarda değil de anlaşılan tarihte, hızlı bir şekilde almanızı sağlayan Gülşen Tadilat, Tadilat Dekorasyon ve Mühendislik alanlarında öncü bir firmadır.

Tüm yenilikleri, son teknolojileri takip eden ekibimiz, kendi tecrübelerini müşterilerin arzuları ile harmanlar ve ortaya her iki taraf da memnun edecek, aynı zamanda da yıllar boyu kullanılabilecek işlerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

İletişim Formu